sábado, 22 de abril de 2017

DATOZEN EMANALDIAK / PRÓXIMAS ACTUACIONES / NEXT SHOWS



2017
ERANDIO,  KOLOREZ-KOLORE, Urtarrilaren 3an, Josu Murueta Kulturgunean19:30etan
ERANDIO KOLOREZ-KOLORE, 3 de Enero en el Centro Cultural Josu Murueta a las 19:30

BILBAO - AZKUNA ZENTROA,  PLISTI - PLASTA, Urtarrilak 4, Bastida Aretoan, 12:30 eta 18:00etan
BILBAO - AZKUNA ZENTROA,  PLISTI- PLASTA, 4 de Enero, a las 12:30 y a las 18:00

BERANGO   AMILAMI. Urtarrilak 29, 18:00etan, Berango Antzokian
BERANGO. AMILAMI, 29 de Enero a las 18.00h en el Berango Antzokia.

LEZO KOLOREZ KOLORE, Otsailaren 10a, Gezala Antzokian
LEZO KOLOREZ KOLORE, 10 de febrero en el Aditorio Gezala

DONOSTIA - AMARA   PLISTI - PLASTA, Otsailak 25, Ernest Lluch Kultur Etxean 17:30etan
DONOSTIA - AMARA,  PLISTI- PLASTA, 25 de febrero en Ernest Lluch Kultur Etxea a las 17:30

BERANGO, TXAN FANTASMA, Otsailak 26 18.00etan, Berango Antzokian.
BERANGO. TXAN FANTASMA, 26 de Febrero a las 18.00h. en el Berango Antzokia.

LEZO  BOLI BILI BOLI. Martxoaren 17an
LEZO BOLI BILI BOLI  17 de de marzo

VITORIA-GASTEIZ  BOLI BILI BOLI. Martxoaren 28an Salburuako Liburutegian
VITORIA-GASTEIZ BOLI BILI BOLI  28 de de marzo en la Biblioteca de Salburua

BILBAO KOLOREZ KOLORE, Apirilaren 3an, Haur Liburutegian 18:00etan
BILBAO KOLOREZ KOLORE, 3 de abril en la Biblioteca Infantil a las 18:00

BURLATA KOLOREZ KOLORE, Apirilaren 6an, Haur Liburutegian 18:30etan
BURLATA KOLOREZ KOLORE, 6 de abril en la Biblioteca Infantil a las 18:30

BASAURI  PLISTI - PLASTA, Apirilaren 7an, Basozelai Gizarte Etxean 17:30etan
BASAURI,  PLISTI- PLASTA, 7 de abril en en el Centro Cívico Basozelai a las 17:30

DONOSTIA - TOMASENE,  KOLOREZ KOLORE, Apirilaren 11an: 17:30etan
DONOSTIA - TOMASENE KOLOREZ KOLORE, 11 de Abril a las 17:30

VITORIA-GASTEIZ,  PLISTI-PLASTA, Maiatzaren 6an, Ariznabarra Udaltegian, 12:00etan
VITORIA-GASTEIZ.  PLISTI-PLASTA, 6 de Mayo en el Centro Cívico Ariznabarra a las 12:00

VITORIA-GASTEIZ,  PLISTI-PLASTA, Maiatzaren 6an, Ibaiondo Udaltegian, 18:00etan
VITORIA-GASTEIZ.  PLISTI-PLASTA, 6 de Mayo en el Centro Cívico Ibaiondo a las 18:00

ARANGOITI (BILBAO)  AMILAMI. Maiatzaren 10ean Agirre Baserrian 18:30etan
ARANGOITI (BILBAO) AMILAMI. 10 de mayo en el caserío Agirre a las 18:30

BILBO ZAHARRA: BOLI BILI BOLI. Maiatzaren 20an en la plaza de Bilbi, 17:00etan
BILBAO LA VIEJA: BOLI BILI BOLI   20 de Mayo en la plaza de Bilbi a las 17:00

TRINTXERPE: BOLI BILI BOLI. Uztailaren 15an, 16:00etan
TRINTXERPE: BOLI BILI BOLI   15 de julio, 16:00etan

ZIZUR HANDIA: BOLI KALEAN, Irailak 14ean 18:00 Emakumearen plazan.
ZIZUR MAYOR: BOLI KALEAN el 14 de Septiembre en la Plaza de a mujer a las 18:00horas

IRUÑEA, KOLOREZ KOLORE, Urriaren 7an, Civivox Iturraman, 12:00 eta 18:00tan 
PAMPLONA KOLOREZ KOLORE, 7 de octubre en Civivox Iturrama a las  12:00 y a las 18:00

BILBAO,   BOLI BILI BOLI., Zabalako liburutegian, Urriaren 11an, 18:etan.
BILBAO. BOLI BILI BOLI  en la Bilbioteca de Zabala el 11 de Octubre a las 18:00 horas

SEVILLA COLORES COLORES, Urriaren 14, 17:00tans eta 15ean, 12:00tan. Sala Ceron
SEVILLA, COLORES COLORES,14 de Ocubre a las 17:00 horas y 15 de Octubre a las 12:00 en la Sala Cero

TURTZIOZ,   AMILAMI. Urriaren 20, 19:00 Kultur Etxean
TRUZIOS  AMILAMI, 20 de Octubre,a las 19:00 en la Casa de Cultura

BILBAO, LUR-IKARA KABARET,  Urriaren 26a AURRESTREINALDIA, Karmelan, 19:00etan
BILBAO, LUR-IKARA KABARET, 26 de Octubre PREESTRENO.en la Karmela a las 19:00 horas.

BILBAO, LUR-IKARA KABARET,  Azaroaren 7an Unamuno Plazan 12:00etan
BILBAO, LUR-IKARA KABARET, 7 de Noviebre en Pza Unamuno a las 12:30 horas.

AZPEITIA,  PLISTI-PLASTA, Azaroaren 12a, 17:00eta. Azpeitiko Antzerki Topaketen barruan.
AZPEITIA.  PLISTI-PLASTA, 12 de Noviembr, a las 17:00 horas dentro del Festival Euskal Antzerki Topaketak

OÑATI,   LUR-IKARA kABARET, Azaroaren 24, 17:30etan
OÑATI, LUR-IKARA KABARET 24 de noviembre a las 17:30 

KUNARTE (VITORIA - GASTEIZ)  BOLI BILI BOLI, Azaroaren 26an 12:00 eta 18:00retan.
 (20, 21, 22 eta 25an Tailerrak umeak eta familiekin)
KUNARTE (VITORIA-GASTEIZ) BOLI BILI BOLI, 26 de Noviembre a las 12:00 y a las 18:00 horas 
(el 20, 21, 22 y 25; talleres con niñas niños y familas)

DONOSTIA,   LUR-IKARA kABARET, Azaroaren 29an Tabakalera Plazan 13:30etan
DONOSTIA, LUR-IKARA KABARET del 29 de Noviembre en la Plaza Tabakalera a las 13:30

TOLOSA,   LUR-IKARA kABARET, Azaroaren  30an 16:30etan
TOLOSA, LUR-IKARA KABARET 30 de Noviembre a las 16:30

BERGARA,  KOLOREZ KOLORE, 12:00etan, PLISTI-PLASTA, 17:00etan, Abenduaren 2an, Zabalotegi Aretoan
BERGARA.  KOLOREZ KOLORE a las 12:00 horas y  PLISTI PLASTA a las 17:00 horas, el 2 de Diciembre en Zabalotegi

MUNDAKA,   KOLOREZ KOLORE, 11:00etan, Abenduaren 4ean, Tribis Errospen Kultur Etxean
MUNDAKA.  KOLOREZ KOLORE a las 11:00 horas, el 4 de Diciembre en la Kultur-Etxea Tribis Errospen.

ERANDIO,  AMILAMI. Abenduaren 4ean, 18:00etan
ERANDIO, AMILAMI. 4 de diciembre a las 18:00 horas

VITORIA - GASTEIZ,  AMILAMI. Abenduaren 12an, Ariznabarrako Gizarte Etxeko Liburutegia, 18:00etan
VITORIA - GASTEIZ,  AMILAMI. 12 de Diciembre a las 18:00 horas en la biblioteca del Centro Cívico Ariznabarra

BILBAO REKALDEBERRI,  AMILAMI. Abenduaren 14ean, 18:00etan
BILBAO REKALDEBERRI AMILAMI. 14 de diciembre, a las 18:00 horas

KARRANTZA,   AMILAMI. Abenduaren 26,18:00etan
CARRANZA. AMILAMI, 26 de diciembre  a las 18:00 horas

IRUÑEA,   BOLI BILI BOLI., Abenduaren 27
PAMPLONA. BOLI BILI BOLI  27 de Diciembre 


No hay comentarios:

Publicar un comentario